Туризм

Туризм – це послуги які спрямовані на організацію тренінгів, конференцій, корпоративів, відпочинку в дніпровських плавнях на р. Дунай, Азовському і Чорного морів юридичних осіб з метою підвищення рівня рентабельності бізнесу, комунікабельності, поєднання роботи та відпочинку, вивчення культурної спадщини України.

Туристичні послуги потрібні – бізнесу для поліпшення продуктивності праці, при вирішенні не стандартних робочих ситуацій, поєднання робочого процесу з відпочинком, поліпшення клімату колективу, проникнення питаннями глобальної екологічної ситуації, підвищення рівня здоров’я персоналу.

Види туристичних послуг

Мисливство і рибальство

Проводиться в спосіб, в межах, в період визначений чинним законодавством України. Смачна шурпа, уха, смаколики з здобутих трофеїв, домашня кухня, приємне поєднання з природою, забезпечення спеціальним транспортом, сауна, шашлики.

Полювання на пернатих

Полювання на дикого гуся, крижня, лисуху в красивих дніпровських плавнях.

Полювання на копитних

Полювання на дикого кабана, косулю, оленя, зберігання трофею, виготовлення чучел і окремих елементів трофею.

Полювання на хутрових

Заєць, лисиця, їх розробка, чинка шкір, зберігання.

Рибальство

Ловля сома, окуня, щуки, судака, ляща, плітки, карася і інших водних живих ресурсів на річках Дніпро Дунай і інших водних об’єктах України, а також морських представників флори і фауни в Азовському і Чорному морях на човнах з професійними рибалками та по береговій смузі, занурення з аквалангом та без нього.

Тренінги, конференції, корпоративи

Виїзні заходи бізнесу (корпорацій, не резидентів, холдингів) спрямовані на вирішення не стандартних робочих процесів спрямованих на поєднання роботи і відпочинку в не офісних приміщеннях для поліпшення економічних показників, клімату колективу, оптимізації часу на виробничі процеси та відпочинок.

Ми працюємо в межах діючого законодавства України. Підхід індивідуальний.